Sektördeki tecrübelerimizi bilinçli bir şekilde, et ve et ürünlerine katarak ürünlerimizin tamamını en güzel haliyle sizlerle buluşturmak için ettoet ekibi olarak faaliyete başladık. Herkesin, en iyiye ve en güzele ulaşmasını kolaylaştırmak istedik.

ettoet.com üzerinde yer alan ürünlerimizin tamamında en iyiyi ve en sağlıklısını sunmak için uzun uğraşlar verdik ve bu uğraşlar sonucunda sizlere mükemmel ürün yelpazesi oluşturduk.

ettoet olarak ürünlerimizin ortak özellikleri;

%100 Doğal Yerli Besi Dana ve Kuzu Ürünleri

Sunduğumuz dana ve kuzu ürünlerimiz, Trakya %100 yerli besisinden elde edilmektedir. Etlerimiz bu sayede sağlıklı ve yüksek besin değerlerine sahiptir.

%100 Sağlıklı 

Sizlerin sağlığını kendi sağlığımız gibi korumak için, ailenizle beraber güvenle tüketebileceğiniz ürünleri sizlere sunuyoruz. Etlerimiz ve diğer bütün ürünlerimiz kontrollerden geçtikten sonra sizlere ulaşıyor.

Soğuk Zincir Ulaşımı

Ürünlerimizin dağıtımında sağlığınıza uygun olacak şekilde paketleme işlemi gerçekleştirerek, 0-4 santigrat derecedeki soğuk zincirimizle sizlere teslimat gerçekleştiriyoruz.

%100 Memnuniyet

ettoet olarak sizlerin her bir siparişinizden memnun kalmanızı sağlamak için çalışmalarımızı detaylı bir şekilde düşünüyor, planlıyor ve faaliyete geçiriyoruz. Tavsiyelerinizi ve yorumlarınızı dikkate alıyor ve bu konuda çalışmalarımızı yapıyor.

Faaliyete başladığımız ilk günden bu yana sizlerin memnuniyetinin var olma sebebimiz olduğunun bilincinde hareket ediyoruz.

Yukarı Kaydır